Hoşgeldiniz.
Evden eve nakliyat platformuna üye olmak, firma eklemek, teklif istemek ücretsizdir.

teklif-isteteklif-iste
yazici

ÖZTÜRKLER NAKLİYAT

evden eve nakliyat Bölge
DÜZCE / MERKEZ
evden eve nakliyat Web
www.ozturklernakliyat.com
evden eve nakliyat E-posta
ozturklernakliyat@hotmail.com
evden eve nakliyat Telefon
evden eve nakliyat Telefon 2
evden eve nakliyat Yetkili
ADEM ÖZTÜRK
evden eve nakliyat Gsm

evden eve nakliyat Adres
BEYCİLER MH SOKAK NO DÜZCE
Gelişen teknoloji ile asansör paketleme ve taşıma hizmetleride nakliyat işlerinde kolaylık sağlamıştır. Bu teknolojileri yakından takip eden öztürkler nakliyat olarak sizler için teknolojinin bütün yenilik lerini kullanarak iyi himetleri sunuyoruz.
Düzce ve çevresinde EVDEN EVE NAKLİYAT DA ÖNCÜ FİRMA öztürkler nakliyat
7/24 bizi arayabilirsiniz. .

Evden eve nakliyat, Fabrika ve ofis taşımacılığı, Tekstil Nakliyesi, Evden Eve Taşımacılık... Geniş ve son model araçlarımızla Emrinizdeyiz.

nakliye kriterlerini tamamen karşılamış olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Düzce Evden Eve Nakliyat; evden eve nakliyat, Düzce şehir içi nakliyat, Düzce şehirler arası nakliyat, şirket taşımacılığı, ev eşyası paketleme, kurum taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, kolili tekstil taşımacılığı,şehir içi yük taşımacılığı alanlarında disiplin ve titizlikle hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen Düzce Nakliyat,uzman kadrosu, yüksek teknolojisi,doğaya ve ekolojik dengeye özen gösteren filosuyla,sektörün lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.Filomuzdaki araçlarının tümü hassas yükleri taşımaya elverişlidir veen yeni teknolojiyle donatılmıştır.Düzce Nakliyat'ın amaçlarından biri de üst düzey hizmeti en ekonomik şartlarda vermektir.Çünkü kaliteli hizmet herkesin hakkıdır.  

Kaliteli hizmet için doğru adres. Şehiriçi şehirlerarası nakliyede bizi seçin karlı çıkın. Sigortalı ambalajlı taşımacılıkda Sektörün lideri. ÖZTÜRKLER NAKLİYAT DÜZCE MERKEZ Evden eve nakliyat bizimişimiz. Profesyonel ekip ve geniş araç filomuzla hizmetinizdeyiz.
Ev eşyası, sanayi malzemeleri, ofis ve tekstil ürünleri, piyano taşımacılığı, DÜZCE EVDEN EVE NAKLİYAT Ekonomik ve kaliteli hizmet.

Mesaj Yaz

  Güvenlik kodu

Yenile

evden eve nakliyat

www.evdenevenakliyatplatformu.com

Copyright © 2013

Üye ol!

Sizde firmanızın tanıtımını yapmak ve ilanları takip etmek için hemen ücretsiz kayıt olunuz. Nakliye Platformu farkını yaşayın.

Ücretsiz üye ol.

face gplus
Google Bizi sosyal medyada takip edin...