Hoşgeldiniz.
Evden eve nakliyat platformuna üye olmak, firma eklemek, teklif istemek ücretsizdir.

teklif-isteteklif-iste
yazici

BOLU LİDER BAKLİYAT

evden eve nakliyat Bölge
BOLU / MERKEZ
evden eve nakliyat Web
www.bolulidernakliyat.com
evden eve nakliyat E-posta
info@bolulidernakliyat.com
evden eve nakliyat Telefon
evden eve nakliyat Telefon 2
evden eve nakliyat Yetkili
SITKI GÖKALP
evden eve nakliyat Gsm

evden eve nakliyat Adres
MERKEZ/BOLU
Taşımacılık sektöründe güçlü personel kadrosu ve son model teknolojik yep yeni araç filosuyla Bolu Lider Bakliyat olarak müşteri memnuniyetinden ve dürüstlükten taviz vermeden hizmetlerimize Bolu bölgesinde devam ediyoruz. Sizde ev işyeri ofis ve diğer taşıma işlerinizde güvenilir, kaliteli ve hızlı bir nakliyeci arıyorsanız hemen 0 numaralı telefonlardan bizimle iletişime geçiniz. Şehiriçi şehirler arası nakliyat işlerinizi türkiyenin her köşesine yapıyoruz.

BOLU Lider Nakliyat2014 yılında Bolu merkezli kurulmuş, evden eve şehiriçi nakliyat firmasıdır.Yılların vermiş olduğu deneyimin yanı sıra gerçekleştirmiş olduğumuz işlerin verdiği güven ve tecrübeyleevden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.2014 yılından bu yana, sektörde yenilikçi ve dinamik bir kuruluş olmayı başaran Lider Nakliyathizmet çeşitliliği, geniş araç filosu, kalite anlayışı ve sunulan nakliye hizmeti sonrası hizmetleri ile Bolu'nun ve Türkiye'ninsaygın firmaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Lider Nakliyatevden eve nakliyat konusunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm taşıma ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor.Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimimiz ile birleştirerek,aynı zamanda evden eve taşımacılık sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyoruz.Değerlerimiz• Yenilikçi Olmak• Müşteri Memnuniyet Odaklılık Çalışma• Güven• Süreklilik• Profesyonellik 

Kaliteli hizmet için doğru adres. Şehiriçi şehirlerarası nakliyede bizi seçin karlı çıkın. Sigortalı ambalajlı taşımacılıkda Sektörün lideri. BOLU LİDER BAKLİYAT BOLU MERKEZ Evden eve nakliyat bizimişimiz. Profesyonel ekip ve geniş araç filomuzla hizmetinizdeyiz.
Ev eşyası, sanayi malzemeleri, ofis ve tekstil ürünleri, piyano taşımacılığı, BOLU EVDEN EVE NAKLİYAT Ekonomik ve kaliteli hizmet.

Mesaj Yaz

  Güvenlik kodu

Yenile

evden eve nakliyat

www.evdenevenakliyatplatformu.com

Copyright © 2013

Üye ol!

Sizde firmanızın tanıtımını yapmak ve ilanları takip etmek için hemen ücretsiz kayıt olunuz. Nakliye Platformu farkını yaşayın.

Ücretsiz üye ol.

face gplus
Google Bizi sosyal medyada takip edin...