Hoşgeldiniz.
Evden eve nakliyat platformuna üye olmak, firma eklemek, teklif istemek ücretsizdir.

teklif-isteteklif-iste
avcilar

EKŞİOĞLU NAKLİYAT

evden eve nakliyat Bölge
İZMİT-KOCAELİ / DARICA
evden eve nakliyat Web
www.eksiogluevdenevenakliyat.com
evden eve nakliyat E-posta
furkan-nazar@hotmail.com
evden eve nakliyat Telefon
evden eve nakliyat Telefon 2
evden eve nakliyat Yetkili
BORA KŞİ
evden eve nakliyat Gsm

evden eve nakliyat Adres
OSMANGAZİ MAH. LOKMAN HEKİM CAD. NO
Şehiriçi ve şehirler arası nakliyede seçkin kuruluş Ekşioğlu Nakliyat ile çalışarak size eşyalarınızı riske atmayın. Hem paradan hem zamandan kazanmak için hemen . numaralı telefonları arayın. İzmit-Kocaeli bölgesinde Nakliyat konusunda lider kuruluş. Ekşioğlu Nakliyat

Evden eve nakliyat, Ofis ve fabrika taşımacılığı.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat hizmeti alınırken firma seçimi çok önemlidir. Evden eve nakliyat sektöründe yaşanan olumsuz tecrübelere bakıldığında firmaların %80′i müşterisine iyi bir nakliye hizmeti vermediği açıkça anlaşılmaktadır. Bunun nedeni ise korsan firmaların çokluğundan dolayı rekabet ortamının adilce olmadığıdır. Günümüzde nakliye sektörü 3 bölüme ayrılmış durumda. Birincisi hiç aracı dahi olmayan sadece web sitesi sayesinde internet ortamında müşteriye ulaşan kişiler, İkincisini belli bir alt yapısı olmayan ya amatör çalışan yada taşeronculuk yapan firmalar, üçüncüsü ise müşteri memnuniyetine önem veren Kurumsal nakliye firmaları oluşturmaktadır. Ve maalesef ki nakliye ihtiyacı olan müşterilerin %90′ı 1. ve 2. seçenekteki korsan ve amatör nakliye firmalarını tercih etmektedirler. Tercihler bazen bilinçli, bazense bilinçsiz olarak yapılmaktadır. Sonuç olarak bu firmalar ile eşyalarını taşıtanların %90′ından fazlası taşımalarında sorun yaşamaktadır. Sizlerde eşyalarınızı korsan yada taşeron çalışan firmalar ile taşıtıp yaşanabilecekleri göz önünde bulundurmak istemiyorsanız Kurumsal nakliye firmalarını tercih etmelisiniz. Bu tercih daha kolay ve rahat bir taşınmanın gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Firmamız 1997 yılında kurulmuş olup geniş araç filosu ve tecrübeleri personelleri ile müşterisine profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Paketleme olarak en iyi paketleme sistemi olan iç tarafı kraft kağıttan yapılma havalı naylonları kullanan firmamız evinizde bulunan tüm eşyalarınızı bu malzemeden paketleme yapmaktadır. Mobilya de-montaj ve montaj işlemleri yine firmamızca gerçekleştirilmek olup gardolaplarınız içerisindeki askılıklarınız özel askılı elbise dolapları ile taşınmaktadır.

Kaliteli hizmet için doğru adres. Şehiriçi şehirlerarası nakliyede bizi seçin karlı çıkın. Sigortalı ambalajlı taşımacılıkda Sektörün lideri. EKŞİOĞLU NAKLİYAT İZMİT-KOCAELİ DARICA Evden eve nakliyat bizimişimiz. Profesyonel ekip ve geniş araç filomuzla hizmetinizdeyiz.
Ev eşyası, sanayi malzemeleri, ofis ve tekstil ürünleri, piyano taşımacılığı, İZMİT-KOCAELİ EVDEN EVE NAKLİYAT Ekonomik ve kaliteli hizmet.

Mesaj Yaz

  Güvenlik kodu

Yenile

evden eve nakliyat

www.evdenevenakliyatplatformu.com

Copyright © 2013

Üye ol!

Sizde firmanızın tanıtımını yapmak ve ilanları takip etmek için hemen ücretsiz kayıt olunuz. Nakliye Platformu farkını yaşayın.

Ücretsiz üye ol.

face gplus
Google Bizi sosyal medyada takip edin...